Klienci Providenta zrealizują swoje plany dzięki wygranej w konkursie

Remont mieszkania, obóz sportowy dla syna, romantyczne oświadczyny czy zakup perkusji to tylko niektóre z planów, które zrealizują klienci Provident Polska za pieniądze wygrane w konkursie na 20-lecie firmy. Lider rynku pożyczkowego podsumował urodzinowy konkurs, w którym pula nagród wyniosła aż 800 000 zł. W zabawie wzięło udział ponad pięć tysięcy osób, a nagrody trafią do 400 z nich.

W konkursie z okazji 20-lecia Provident Polska mogła wziąć udział każda osoba, która między 5 a 24 lipca wzięła pożyczkę na dowolną kwotę. Konkurs przeznaczony był zarówno dla osób, które skorzystały z usługi poprzez doradcę, jak i internet. Warunkiem było wykonanie zadania konkursowego przesłanie SMS-em odpowiedzi na pytanie Jaki plan zrealizowałbyś za 2000 zł?

Zadanie konkursowe było nieprzypadkowe. Nawiązywało do naszego hasła Wierzymy w Twój plan podkreśla Katarzyna Szerling, dyrektor ds. marketingu i członek zarządu Provident Polska. Cieszymy się, że już od 20 lat możemy wspierać Polaków w realizacji ich planów. Udzieliliśmy w tym czasie pożyczek ponad 4 mln osób, pomogliśmy im zrealizować ponad 15 mln planów (pożyczka odwiedź feniko) Jesteśmy dumni z tych liczb, chcieliśmy podziękować naszym klientom za 20 lat współpracy, stąd pomysł zorganizowania konkursu, w którym mogli wygrać dodatkowy zastrzyk gotówki dodaje.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.