co jest sprawdzane przy kredycie?

edytowano września 2017 w Weryfikacja Przy Kredycie
Jakie parametry są sprawdzane przy kredycie. Na co patrzą firmy i banki gdy ubiegamy się o pożyczkę?

1. Rodzaj dochodu (umowa o pracę, emerytura itp.)
2. Forma zatrudnienia (czas określony / nieokreślony)
3. Wysokość dochodów
4. Bieżące obciążenia (aktualne dodatkowe kredyty)
5. Nieuregulowane obciążenia (zobowiązania gdy zalegamy z płatnością, czyli negatywne wpisy w bazach BIK, ERIF, KRD)
6. Aktywa w postaci samochodu, mieszkania, innych zabezpieczeń
7. Ilość osób na utrzymaniu
8. Stan cywilny

To najważniejsze rzeczy które są weryfikowane przy kredycie oraz częściowo przy pożyczce. Te wszystkie czynniki są bardzo istotne, w przypadku ofert przedstawionych na naszym forum pożyczek nie wszystkie są sprawdzane. Każda firma cechuje się swoimi cechami skoringowymi, jednak wiele firm korzysta z tych samych gotowych rozwiązań finansowo - weryfikujących.

Komentarz

  • Cech może być więcej. Z pewnością dla banków bardzo wartościowi są klienci dobrzy. Dodatkowo idealnie jeżeli przelewasz wynagrodzenie na konto w banku. Wiele banków oferuje wtedy preferencyjne warunki kredytu.

    Dobrze jest sprawdzić również co oferują firmy pozabankowe. Atrakcyjnie pożyczki dostępne dla nowych klientów znajdziesz na nowechwilowki-lista.pl, warto się z nimi zapoznać! Ciekawą ofertę ma również feniko.
  • Aktualnie można również złożyć wniosek o kredyt bankowy przez internet. Taką możliwość oferuje już wiele banków. Co ważne możesz to zrobić z domu. Więc po niedługim czasie otrzymasz decyzję od banku, czy przyznano Ci pożyczkę czy nie. Warto sprawdzić!

    Dobre i polecane obecnie kredyty >>> polecane-kredyty.pl z których warto skorzystać!
  • Obecnie przy kredytach, bardzo szybko następuje weryfikacja i sprawdzenie. Kiedyś cały proces zajmował nawet kilka dni, aktualnie decyzja kredytowa podejmowana jest w parę minut.

    Zmienił się także fakt, że o kredyt można zawnioskować online. Warto o tym pamiętać, że obecnie nie jest to skomplikowane i bardzo wygodne. Decydując się na kredyt dobrze jest zapoznać się ze wspomnianymi parametrami oraz przejrzeć aktualne promocje.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.