Kasa Stefczyka? Bardzo chętnie wybierana pożyczka

Wybór pożyczek jest nadal spory, obecnie sytuacja z pandemią trochę zweryfikowała rynek finansowy. Duża liczba pożyczkodawców przestała udzielać pożyczek, ale dla pocieszenia pozostali pożyczkodawcy którzy działają dość prężnie.

Zawsze aktualną listę pożyczek znajdziecie na portalu wszystkiechwilowki.i-chwilowka.pl, nie mniej jednak dzisiaj chcemy się skupić na Kasie Stefczyka, która to cieszy się dość dużą popularnością.

Kasa Stefczyka oferuje naprawdę szeroki wachlarz jeżeli chodzi o dopasowanie pożyczki do swoich potrzeb. Można pożyczyć tu 1000zł a można nawet 160000zł! Okres zobowiązania także jest elastyczny i wynosi od 12 do 120 miesięcy. Każdy praktycznie znajdzie coś dla siebie.

Możesz sprawdzić ofertę pożyczki wypełniając wniosek:
Kasa Stefczyka pożyczka. Czy to coś kosztuje? To nic nie kosztuje, a zobaczysz jakie warunki pożyczki otrzymasz. Dobrze jest spróbować.

Komentarz

 • Dodatkowe cechy pożyczki w Kasa Stefczyka:

  - jedna rata w miesiącu zamiast wielu
  - 0% prowizji
  - RRSO – 6,23%
  - szybka decyzja kredytowa - wstępna informacja nawet w 15 minut!

  można oczywiście dopasować parametry pożyczki do swoich potrzeb. Jak widać koszty nie są duże, o czym mówi nam RRSO, świadczy to o korzystnie zaplanowanej ofercie finansowej.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.